۱۳۹۸ دوشنبه ۳۰ ارديبهشت
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر امور اجتماعی و فرهنگی دفتر امور اجتماعی و فرهنگی
صفحه اصلی
1396/12/14 85 سازمان مردم نهاد خراسان جنوبي در دولت تدبير و اميد تشكيل شد
85 سازمان مردم نهاد خراسان جنوبي در دولت تدبير و اميد تشكيل شد
مديركل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري خراسان جنوبي گفت: از ابتداي دولت تدبير و اميد تاكنون 85 سازمان مردم نهاد در حوزه هاي مختلف موفق به دريافت مجوز از دستگاه هاي استان شده اند.
وي اظهار كرد: تاكنون 373 سازمان مردم نهاد از دستگاه هاي استان مجوز گرفته اند كه در زمينه هاي مختلف اجتماعي، فرهنگي، بهداشت و درمان، محيط زيست، فناوري، امور زيرساختي، ورزشي و عمراني فعاليت مي كنند.
وي گفت: از 373 سمن موجود 183 سمن در حوزه هاي اجتماعي، 70 سمن در حوزه امور فرهنگي، 41 سمن در حوزه خيريه، 33 سمن حوزه زنان و بقيه در حوزه هاي بهداشت و درمان، محيط زيست، فناوري، ورزش و عمران فعاليت مي كنند.
مديركل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري خراسان جنوبي ادامه داد: تاكنون يكهزار و 700 ميليون ريال در ارتباط با كاهش و كنترل آسيب هاي اجتماعي و بابت توانمند سازي سازمان هاي مردم نهاد در قالب تفاهم نامه بين دستگاه هاي اجرايي، سازمان هاي مردم نهاد و فرمانداري ها اختصاص يافته كه از اين مبلغ يكهزار ميليون ريال در حوزه افزايش نشاط و كاهش اضطراب و 700 ميليون ريال به مركز اشتغال ترك يافتگان مواد مخدر اختصاص يافته است.
وي تصريح كرد: تقويت و توسعه سمن ها در سراسر كشور بخصوص خراسان جنوبي بسيار ضروري است و به مشكلات سمن ها در كوتاه ترين زمان رسيدگي خواهد شد.
محمودي از نمايندگان سازمان هاي مردم نهاد حاضر در اين جلسه خواست با همكاري و هم افزايي بيش از پيش موجب تقويت و تعالي جامعه شوند.
 
 
تعداد بازدید: 54
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal